Triin on meie pere ihufotograaf. Minu jaoks on pildid väga olulise tähtsusega. Triinuga on hea lihtne... temaga on lihtne olla ilus. Nii kui ta kaamera kätte võtab juba tunnedki, et oled eriline. Ei ole vahet kas klõps käib lihtsalt sünnipäeval kui jooksed pea märg otsas, et kõik oleks nii nagu peab või stuudios nimme ilus olles. Ja no lapsed - kui ta ei oleks fotograaf võiks ta olla lapsehoidja! Nii kiirelt leiab kontakti igas vanuses lapsega... vahet pole kas siis beebi või tiinekas. 
Ja fotole saab just see millest sina oled unistanud... ja tglt veel enamgi ❤
Kes käinud see teab millest räägin!
Kadri

See oli meile tõesti üks imeline kogemus. Lisaks veel üks erilisemaid kinke, mida üldse saanud olen. Saime koos tüdrukutega lustida. Pere on mulle tähtis. Koosveedetud aeg ongi kõige parem.
Kristel tütardega

Issand kui head... Ma arvasin et ei miskit tule... Me nii puised ja oskamatud ja no ei olnud kuidagi vaimne valmisolek see... Jummel kui äge ikka! Triin sa oled super ausalt ka!
Marit

Aitäh selle enesesse vaatamise ja endaga taas leppimise sessiooni eest.
Maarja

Minu imelised mälestused esimesest ootusajast on Triinu jäädvustatud, sellest sai minu jaoks tõeliselt muinasjutuline album, pildistasime suvises sügise poole tüürivas looduses, mets, põlluveered ja park. Kui laps juba sündinud oli, siis vastsündinu sessioonile paraku ei jõudnud, aga lapse 1-aastaseks saamise puhul tegime ilusa pildistamise sügiseses rabametsas, ilm oli oktoobri kohta võrratu ja sellestki kohtumisest meenutuseks kuldsed ja soojad imearmsad fotod looduses. Kuna 2 korda oli nii tore ei jäänud kolmaski tulemata ja külastasime samal aastal veel aastase preiliga ka stuudio jõulunurka, kuhu võtsin kaasa sõbranna oma lapsega, et tulevikus meenutada kui vahvad, väikesed ja nunnud päkapikud meil ühel ja samal aastal nad olid. Sellest sessioonist sai nii postkaardilikke kui humoorikaid võtteid. Oleme mõlemad lapsega ennast väga mõnusalt tundnud ja see on minu kui kaamera ees üsna krampliku inimese kohta päris eriline tegelikult.
Karolina

Ilusaid pilte oli nii palju ja kogu sessioonist jäi helge ning tore mälestus.
Katrin

Lihtsalt tahtsin aitäh Teile öelda. Väga ilusad pildid! Olete andekas fotograaf, kes loob meeldiva õhkkonna pildistamiseks.
Anneli pere

Suur tänu piltide eest, need on ikka mega ilusad. Lapsed on ikka iga pildi peal nii ilmekate nägudega.
Kairi, Kristjan, Loore Mia, Robin

Meil oli väga äge kogemus. Külastaksime kindlasti kunagi veel.
Leemet perega


Meie perele väga meeldis, lastel on muljetamist kõvasti. Tõeliselt soe vastvõtt, soovitan kõigile.
Kätlin perega

Suur aitäh! Tõesti super armsad pildid. Nunnumeeter on meil laes :)
Anne ja Madis

Väga toredad pildid on. Laps siiani räägib, kuidas ta jõuluvanaga voodis mõnules. Parim pildistamise juures oligi kodune õhkkond ja olemine.
Ruth, Imre ja Sassu

Oi nii ilus. Aitäh, Mul abikaasa oli nagu poisike ei suutnud vaatamist lõpetada ;)
Miina

Mina olen perega kahel korral Triinu juures käinud. Ühel korral õues, teisel korral stuudios. Jäime piltidega väga rahule ning meile sobisid ka Triinu mõtted ja ideed. Läheksime ka järgmisel korral just Triinu juurde pildistama.
Marliis

Imelised pildid, nii meeleolukad! :)
Täname südamest toreda õhtu eest, üle hulga aja sai kogu perega midagi toredat ette võetud.
Heleni pere

Tahan sind tänada tänase eest! Minu jaoks täiesti harjumatu ja ebamugav olukord ning sa tegid selle minu jaoks peaaegu loomulikuks, sest sa ise olid nii loomulik.
Evelin

Suur tänu! Nii lõbusad pildid said.
Siiri, Kaur ja Marta

Aitäh väga kenade piltide eest. Usun, et kohtume kindlasti veel!
Oscar, Kristi ja Abhi

Oleme 3 korral Triinu juures käinud ja igakord väga rahule jäänud. Triin ise alati rõõmus ja sõbralik, pildid ka väga ilusad. Triin leiab alati kõigiga ühise keele. Täname kõigi ägedate kordade eest .
Kersti

Aitäh, Triinu Stuudio, toreda pärastlõuna ja ilusate piltide eest!
Anneli ja Mart lastega