Vastsündinud beebi pildistamine on kasvav trend - ja seda õigusega. See on fotosessioon, mis on reeglina mõeldud kuni 10-päevastele beebidele. Jah, just nimelt - kuni 1o päevastele! Neile tillukestele, äsjasündinutele, neile pisikestele, kelle kehad on alles harjunud olema ema kõhus tihedalt kokkupakituna. Need pisikesed sõrmed ja varbad, ripsmed ja voldikesed, kõik need väikesed armsad detailid - kõik see muutub, areneb ja kasvab iga päevaga. Vaid paar päeva, ja ta on juba suurem, juba tugevam, juba tublim. Ja nii peabki olema. Meie lapsed peavadki suureks kasvama. Nädal, kaks nädalat, kolm nädalat, kuu, kuus kuud, kuus aastat, kuusteist aastat - need kõik lendavad linnutiivul. Vaststündinu fotosessioon on nagu ajamasin, mis peatab hetkeks selle muutumise. See on sessioon, mida ei saa uuesti teha. Selle lapse jaoks juhtub see vaid kord elus.  Juba selleks hetkeks, mil sa pildid kätte saad (nädal aega), on su laps muutunud. Ja sa vaatad neid pilte ja mõtled, oh heldeke, ma ei suuda uskuda, kui väike ta oli, kui palju ta on juba kasvanud...

Sellepärast võta vastsündinu pildistamiseks ühendust kohe peale  lapse sündi. Just esimestel elupäevadel magab laps veel enamuse ajast ja magava lapsega on mõnus toimetada ja nunnusid-rahulikke-sätitud pilte teha. Enamasti saab vastsündinu stiilis pilte kuni 10-päevastega. Üle 10 päevaste beebidega pildistan ikka, teeme perepildid, ema-isa süles, mähituna, korvis, jne, kuid "klassikalised" magava lapse erinevatesse poosidesse sätitud pildid on sel juhul pigem õnneasi. Ja ka selles ei ole midagi halba. Nii et ei tasu muretseda, et "õige aeg" pildistamiseks on möödas. Pildistan su beebit sellisena, nagu ta on - ja siis, kui sa seda soovid.

Vastsündinu väsib kiiresti, soovib tihti süüa ning ema lähedust - sel põhjusel on vastsündinu sessioon tavapärasest palju
pikem, et talle seda kõike võimaldada. Sessioon kestab 2-3 tundi, see annab võimaluse beebit rahulikult sööta ja
kussutada, täpselt nagu tal vaja on.  Kui on soov võtta vastsündinu sessioonile ka pere suuremad lapsed, siis kindlasti andke sellest juba broneerimisel teada. Sel juhul on sessioon ka pikem, samuti teen ka natuke vähem pilte beebist üksinda.  Kuna sessioon on pikk ja ka suured õed-vennad kipuvad väsima, siis väiksemate laste puhul tasub kasutada varianti, et nemad osaleksid kas sessiooni alguses või lõpus. 
          
 

Vastsündinu paketi hinnas sisaldub:

Stuudioaeg vastavalt valitud paketile

Stuudiorekvisiitide kasutamine (erinevad taustad, kootud mustriga ja karvased kangad, poseerimispadi, karbid-korvid-kausid, mänguasjad, vanikud jne).

Riiiete ja lisandite kasutamine (püksid, kostüümid, bodid, mütsid, peaehted, mähkimislinad)

Kasutatud kangaste ja riiete pesemine.
Pildifailide töötlemine.
Veebigalerii kasutamine piltide allalaadimiseks ja sõpradele-sugulastele jagamiseks.

Tavaline vastsündinu pildigalerii sisaldab tavaliselt selliseid pilte:

 - pildid beebist üksinda vähemalt kahes erineva kujundusega setis

 (näiteks poseerimispadjal ja korvis)

 - lähivõtted nt sõrmedest/varvastest/huultest

 - ema-isa-beebi pilt

 - ema+beebi ja isa+beebi pilt


Vastsündinu minisessioon sisaldab tavaliselt selliseid pilte:
 - pildid beebist üksinda ühes setis mähkimislinasse mähituna (näiteks korvis)

    - ema-isa-beebi pilt

 - ema+beebi ja isa+beebi pilt

- lähivõtted nt sõrmedest/varvastest/huultest

Kui on endal idee/nägemus, millist pilti kindlasti sooviksite enda lapsest saada, siis võib selle mulle varem näha saata. Aga lubadusi ma siin igaks juhuks ei anna, sest lapsed on väga erinevad ja mitte igat last ei saa mitte igasse asendisse panna.